Në Lladovë përfshihen në aksident trafiku një minibus dhe një veturë

Gjilan – Në fshatin Lladovë, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë një minibus dhe një veturë me targa vendore me drejtues meshkuj kosovar.

Si pasojë e aksidentit, për veç dëmeve materiale, lëndime ka pësuar drejtuesi i automjetit të udhëtarëve i cili pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS