Në Llabjan raportohet për një person të zhdukur me të meta mendore

Gjilan – Në fshatin Llabjan, të Novobërdës ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vëllai i tij, me probleme mendore ka dalë nga shtëpia, nuk është kthyer më dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe është njoftuar prokurori njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS