RCCOLA

Në Livoq të Ulët policia konfiskon një pistoletë dhe municion

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Livoç i Ultë, të Gjilanit është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit të shtëpisë i është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë pa municion.

Fundamenti

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/