Në lagjen “Arbëria” rrahën e shpërthehen me thika

Gjilan – Në lagjen “Arbëria” në Gjilan dy ankues meshkuj shqiptar kanë raportuar se kishin një mosmarrëveshje me dy të dyshuar meshkuj shqiptar dhe të njëjtit janë rrahur mes vete njoftoj policia e Kosovës.

Sipas policisë të dyshuarit kanë përdorë thika dhe u kanë shkaktuar lëndime viktimave.

Viktimat janë dërguar në spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit janë arrestuar dhe me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).