Uji Dea

Në Koretin të Kamenicës sërish kapen bimë narkotike “Kanabis Sativa”

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në fshatin Koretin të Kamenicës janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 164 fara që dyshohet të jenë të bimës “Kanabis Sativa” njoftoj policia e Kosovës.

Mobi Casa

Sipas policisë të dyshuarit pas inicimit të rastit me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./rajonipress/