Në Koretin lëndime pësojnë katër këmbësor, i goditi vetura

Kamenicë – Në fshatin Koretin, të Kamenicës ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasës mashkull kosovar dhe katër këmbësorëve meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit këmbësorët e lënduar kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS