Në Kllokot dhe Gjilan dy arrestime për sulm ndaj zyrtarit policor

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti për mes telefonit ka kanosur zyrtari policor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Edhe në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që pas përfundimit të ndeshjes së futbollit i dyshuari tenton të sulmojë dhe e fyen zyrtarin policor.

Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosoves./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).