Në Kamenicë për herë të parë realizohet dezinsektimi

Kamenicë – Edhe një tjetër premtim i realizuar dhe gradualisht do t’i përmbushim të gjitha premtimet e programit zgjedhor ka thënë Qëndron Kastrati.

Ndryshe sipas Kastratit dezinfektimi është hera e parë që po realizohet në qytetin e Kamenicës.”Vetëm me punë dhe përkushtim mund të jemi në shërbim të qytetarit dhe për qytetarin” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).