Në Kamenicë i vihet zjarri hambarit me drithëra, policia në kërkim të dyshuarit

Kamenicë – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur i kanë vënë zjarrin hambarit të tij me drithëra, pajisje pune dhe fidanë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore dhe zjarrfikësit të cilët kanë lokalizuar zjarrin. Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).