Në Kamenicë 98 raste aktive dhe 23 të vdekur

Kamenicë – Kjo e hënë na gjeti me 98 raste aktive me #COVID19, 23 të vdekur dhe si një nga komunat e vendosura në zonë të kuqe nga Ministria e Shëndetësisë.

Ju ftoj të kujdeseni për veten dhe njerëzit rreth jush. Vendoseni maskën, pastroni duart dhe mbani distancën kudo që jeni ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS