Në Kabash të Vitisë policia sekuestron një armë zjarri

Viti – Në fshatin Kabash, të Vitisë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS