Në Gjylekar dhe Debëllde po rehabilitohen rrugët dhe po mbushen gropat

Viti – Drejtoria për Shërbime Publike dhe Emergjencë njofton se në fshatrat Debelldeh dhe Gjylekar është duke u punuar në rehabilitimin e rrugëve dhe mbushjen e gropave me asfalt.

Sipas kësaj drejtorie së shpejti do të vazhdojnë me punime të tilla në fshatrat e tjera të kësaj komune./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).