UBT

Në Gjilan zhduket një femër, nuk dihet vendndodhja e saj

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Uji Dea

Rasti në procedure hetimore ndërsa policia e ka cilësuar rastin si person i zhdukur./rajonipress/