Uji Dea

Në Gjilan sulmohet zyrtari policor, i dyshuari arrestohet fillimisht dhe lirohet në procedurë të rregullt

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili e kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor i cili si pasojë ka pranuar tretman mjekësor.

Mobi Casa

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/