Eko Higjiena

Në Gjilan lëndohet një punëtor nga Bangladeshi

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Raportohet se viktima mashkull shtetas i Bangladeshit, derisa ka qenë duke punuar në rrethana të panjohura është lënduar në dorë.

Viktima pas trajtimit në Emergjencën e Gjilanit është transferuar në QKUK.

Fundamenti

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe Inspektori i Punës.

Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/