Në Gjilan konfiskohen armë, para të gatshme dhe substanca narkotike

Gjilan – Në rrugën “Ramiz Cërnica” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollit të shtëpisë së tij, i janë gjetur dhe konfiskuar 80.6 gram substancë narkotike e llojit marihuanë, një pistoletë me 37-fishekë, 400 franga Zvicerane dhe 90 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS