Në Gjilan kapen narkotikë, peshore digjitale dhe mulli për bluarje të narkotikëve

Gjilan – Në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Gjilan raportohet se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull shqiptar janë gjetur dhe konfiskuar 55.2 gram substancë narkotike, një peshore digjitale dhe një mulli për bluarje të narkotikëve.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).