Në Gjilan kapen 1000 stekë cigare të kontrabanduara nga Serbia

Gjilan – Një veturë civile që drejtohej nga një shqiptarë shtetas i Serbisë është ndaluar dhe me këtë rast në veturën e tij janë gjetur 1000 stekë cigare pa banderola – kontrabandë njoftoj policia e Kosovës.

Sipas policisë njësiti doganor ka konfiskuar mallin ndërsa i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt ./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS