Në Gjilan hajnat vjedhin stoli ari e para të gatshme

Gjilan – Policia e Kosovës ka pranuar një informatë për një rast vjedhje e rëndë në lagjen “Nëna Terezë” në Gjilan.

Ankuesi Shqiptar shtetas i Kosovës me banim në Gjilan ka raportuar se persona të pa njohur tani për tani, kanë depërtuar nga dritarja në njërën prej dhomave dhe kanë vjedhur stoli të ndryshme ari në vlerë të konsiderueshme si dhe rreth 270 € para të gatshme.

Njësitet e hetimeve nga Policia e Kosovës janë duke i kryer hetimet rreth këtij rasti njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS