Në Gjilan hajnat vjedhin para të gatshme, hajni e ishte çelësin e banesës?

Gjilan – Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga banesa e tij i janë vjedhur para të gatshme. Sipas viktimës banesa ka qenë e mbyllur dhe dyshohet se i dyshuari ka hyrë me qelës pasi që dera nuk është dëmtuar dhe prapë është gjetur e mbyllur.

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës derisa rasti është cilësuar si vjedhje e rëndë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS