Në Gjilan grabiten para nën kërcënimin e armës, në Viti shënohet një aksident me të lënduar

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se dy persona të panjohur nën kërcënimin e armës i kanë grabitur paratë dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Në vendngjarje kanë dalur njësitet përkatëse.

Kurse në Viti i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke e drejtuar automjetin e tij ka humbë kontrollin dhe ka goditur një automjet tjetër që ishte në drejtim të kundërt.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore pësojnë dy vozitësit si dhe tre pasagjer të cilët janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit njoftoi policia e Gjilanit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS