Në fshatin Bostane hajnat vjedhin para të gatshme

Gjilan – Në fshatin Bostane, të Novobërdës është raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në një objekt dhe nga aty kanë vjedhur para të gatshme.

Në lidhje me rastin është intervistuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS