Në Drobesh të Vitisë rrahje mes katër vetave, përdoret edhe thika e vegla pune

Viti – Në fshatin Drobesh, të Vitisë janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që pas një mosmarrëveshje janë rrahur në mes vete, duke përdorur mjete të forta (vegla pune dhe thikë).

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS