Në Cërrnicë të Gjilanit, KFOR-i dhe FSK-ja tërheqin pa incidente një mjet të dyshuar

Gjilan – Në fshatin Cërnicë, të Gjilanit një mashkull kosovar ka raportuar se kishte hasur në një mjetë të dyshuar të pashpërthyer.

Njësiti përkatës policor ka siguruar vendin e ngjarjes derisa njësitet për deminim i KFOR-it dhe FSK-së kanë bërë tërheqjen e mjetit pa incidente njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS