Në çatinë e një objekti banesor policia konfiskon një çantë me substanca narkotike dhe një peshore elektronike

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Gjilan – Në rrugën “Esat Berisha” në Gjilan pas marrjes së një informate, njësitë policore në çatinë e një objekti banesor, kanë gjetur një çantë në të cilën kishte substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, të ndara në paketime me peshë prej 184.8 gramë, një peshore elektronike si dhe qese të papërdorura.

Mobi Casa

Substanca e dyshuar është konfiskuar kurse nuk raportohet për të arrestuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/