RCCOLA

Në Bresalc policia konfiskon kokainë

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që, gjatë kontrollit të veturës së tyre i është gjetur dhe konfiskuar 16.2 gram substancë narkotike e llojit Kokainë dhe 2.4 gram substancë narkotike e llojit Marihuanë.

RCCOLA

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/