Në Bresalc aksidentohen tri vetura civile

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tre veturave civile.

Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar pesë persona tre femra dhe dy meshkuj Kosovarë dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).