Në Bresalc aksidentohen tri vetura civile

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tre veturave civile.

Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar pesë persona tre femra dhe dy meshkuj Kosovarë dhe të njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS