Në Berivojcë të Kamenicës policia konfiskon një revole dhe pesë fishekë

Kamenicë – Në fshatin Berivojcë të Kamenicës është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit të automjetit të tij është gjetur dhe konfiskuar një revole si dhe pesë fishekë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS