Në Berivojcë të Kamenicës një femër rrahet e bëhet për spital

Kamenicë – Në fshatin Berivojcë, të Kamenicës lëndime të rënda trupore (frakturë të këmbës) ka pësuar viktima femër serbe, pasi e njëjta pas një mosmarrëveshje të çastit është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër serbe.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor, kurse e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).