Eko Higjiena

Në Artanë hajnat vjedhin para të gatshme, në Gjilan raportohet si e zhdukur një femër

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në Novobërdë ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur një shumë të parave të gatshme.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse policore të cilat janë marrur me rastin.

Fundamenti

Kurse në Gjilan më 13.06.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/