Ndodhë në Viti, hajnat vjedhin 16 armë të shkurtra në një lokal të armëve

Viti – Raportohet se të dyshuar të panjohur kanë thyer lokalin e armëve të zjarrit dhe nga aty kanë vjedhur 16 armë të shkurta.

Policia rastin e ka kualifikuar si vjedhje e rëndë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS