Ndjenje Tropikale shumë shpejt me super shpërblime!

Brendi i njohur amerikan, RC ka sjellë në treg shijen më të re, RC Refresher Tropic. Shija e portokallit me përzierje të frutave tropikale, bën që kjo pije të ketë një shije të jashtëzakonshme dhe unike.

Pos shijes së jashtëzakonshme, brendi RC Refresher Tropic këtë verë është kujdesur që të dhuroj shumë shpërblime në qendrat tregtare The Village në Ferizaj, dhe Albi Mall në Prishtinë.

Krejt çka duhet është: 1. Të vizitoni këndin tonë të fotografisë
2. Të realizoni foto dhe të publikoni me mbishkrimi #NdjenjeTropikale

Foto me më së shumti like fiton:
1. Pushime në Vlorë
2. Trotineta elektrik
3. Play station 5, e shumë shpërblime tjera. Kampanja fillon me 03 Korrik dhe përfundon me 03 Gusht.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS