Ndërron jetë në banesën e tij, policia e cilëson si vdekje të dyshimtë

Gjilan – Viktima mashkull kosovar në rrethana të pa njohura sipas familjarëve ka ndërruar jetë në banesën e tij.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS