Ndërron jetë ish inspektori i ATK-së, Milaim Korbaj

Gjilan – Në moshën 66 vjeçare ka ndërruar jetë, ish-inspektori i ATK-së, Milaim Korbaj. Lajmin e kanë konfirmuar familjarët e tij.

NJOFTIM MORTOR

Me pikëllim të thellë dhe zemër të thyer, të dashur familjarë, miq, kolegë e dashamirë ju njoftojmë se sot me datë 24.01.2023 ka ndërruar jetë më i dashuri jonë, babi, bashkëshorti, dhe gjyshi jonë MILAIM KORBAJ
Varrimi do të bëhet nesër me ikindi në varrezat e fshatit Bujnovc.
Të pikëlluar familja KORBAJ!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS