Ndalohet një i dyshuar, policia i gjen marihuanë

Gjilan – Policia e Kosovës njësitet e specializuara anti drogë nga shtabi qendror që veprojnë në Gjilan gjatë zbatimit të Planit Operativ “Dimri” kanë ndalur të dyshuarin shqiptar dhe gjatë kontrollit fizik në jaknën e tij është gjetur një sasi e substancës narkotike që dyshohet të jetë Marihuana e cila ka peshuar 1.5 gram.

Me urdhër të prokurorit rasti në procedurë të rregullt i referohet PTH njoftoj Ismet Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).