Ndalohet në pikën kufitare, policia i konfiskon revolen dhe fishekë

Gjilan – Tek pika kufitare “Dheu i Bardhë” është ndaluar i dyshuari mashkull kosovar me automjetin e tij në të cilin kishte edhe dy pasagjer.

Gjatë kontrollit në veturë i është gjetur dhe konfiskuar një revole pa fishek. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).