Mobi Casa

Ndalohen një mashkull dhe një femër për kalim ilegal të kufirit nga Serbia në Kosovë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Kamenicë – Në fshatin Novosellë, të Kamenicës është ndaluar vozitësi mashkull kosovar, pasi që me veturë së bashku me një pasagjere femër kosovare kishin kaluar ilegalisht kufirin nga Serbia për në Republikën e Kosovës.

Mobi Casa

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/