RCCOLA

Ndahet nga jeta tifozi i flakët i SC Gjilanit, Nehat Baftijari

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Është ndarë nga jeta, Nehat Baftijari, i cili njihej si njëri ndër tifozët më të flakët të SC Gjilanit.

Tifogrupi “Skifterat”, në faqen e tyre zyrtare kanë ngushëlluar familjen e të ndjerit, duke theksuar se Nehat Baftijari do ti mungon shumë këtij tifogrupi.

Eco Higjiena

Ndër të tjerat, në postimi ne tyre thuhet:
Me pikëllim të thellë pranuam lajmin se u nda jeta një nga tifozët më të vjetër të klubit tonë! Gjilanit e shkallëve të stadiumit do ti mungoj përherë një tjetër futboll dashes unik, i cili rrallëherë kujtohemi të mos e kemi pa në mesin tonë për të shijuar bashkërisht ndeshjet dhe atmosferën!
Ngushëllimet tona të sinqerta për familjen, shoqërinë dhe gjithë ata që patën fatin ta njohin! Zoti na bashkoftë në xhenet