Ndahet nga jeta profesori Fehmi Latifi

Gjilan – Sot më datën 21.11.2020 ,papritmas nga një sulm kardiak ka ndërruar jetë axha, vëllau jonë Profesori Fehmi Latifi.

Sipas Udhëzimeve të IKSHP varrimi do të behet nesër vetëm nga anëtarët e ngushtë të familjes. Me Respekt Familja Latifi dhe Demiri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS