Ndahet nga jeta profesori Fehmi Latifi

Gjilan – Sot më datën 21.11.2020 ,papritmas nga një sulm kardiak ka ndërruar jetë axha, vëllau jonë Profesori Fehmi Latifi.

Sipas Udhëzimeve të IKSHP varrimi do të behet nesër vetëm nga anëtarët e ngushtë të familjes. Me Respekt Familja Latifi dhe Demiri./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).