Ndahet nga jeta njëri nga gjinekologët më të mirë në Kosovë e rajon, Shaban Rexhepi

Gjilan – Familjarët kanë njoftuar se dr. Shaban Rexhepi ka vdekur sot ndërsa varrimi do të bëhet me kindi në ora 14.00 ë varrezat e fshatit Llashticë.

Njoftimi nga Milaim Hyseni:

Njoftim mortor.
Me dhimbje të thellë njoftojmë familjarët, miqtë dhe dashamirët se sot më 01.01.2023 ndërroi jetë kushëriri im ( djali i mixhës )
Dr. Shaban (Jakup) Rexhepi.
Varrimi i tij do të bëhet sot me Ikindi ora 14.00 në varrezat e fshatit Llashticë.
Lusim Krijuesin e Gjithësisë ta mëshiroj kushëririn tonë dhe ta bëj atë prej banorëve te xhenetit.
Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthemi!
Me pikëllim të thellë
Familja Rexhepi dhe Hyseni

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS