Ndahet nga jeta Musli Ukshini

Gjilan – Të nderuar familjarë, shokë dhe miq, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datë 19.06.2021, pas një sëmundje të rëndë, në moshën 72 vjeçare u nda nga jeta babai e vëllau ynë, Musli Ukshin Ukshini thuhet në njoftimin e Jeton Ukshinit.

Njoftim mortor!
Të nderuar familjarë, shokë dhe miq, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datë 19.06.2021, pas një sëmundje të rëndë, në moshën 72 vjeçare u nda nga jeta babai e vëllau ynë, Musli Ukshin Ukshini.

Varrimi i të ndjerit bëhet me drekë me datë 20.06.2021, në varrezat e fshatit Nasalë, Komuna e Gjilanit, ndërsa kufoma niset nga shtëpia në fshatin Zhegër.
Do të na mungosh Babush, me krenari do të kujtojmë përjetë, e gjithë familja Ukshini.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS