RCCOLA

Ndahet nga jeta mësuesi Bajram Ismajli

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – Varrimi i të ndjerit bëhet më date 23.09.2023 me namazin e drekës në varrezat e qytetit të Gjilanit ka njoftuar familja Ismajli.

NJOFTIM MORTOR

Të nderuar familjar, miq, dhe dashamirë njoftoheni se sot me datë 23.09.2023 ka ndërruar jetë vëllau im BAJRAM ISMAJLI.

Uji Dea

Varrimi i të ndjerit bëhet më date 23.09.2023 me namazin e drekës në varrezat e qytetit të Gjilanit.

Ju lutemi mundësisht bëni shpërndarjen e njoftimit për t’u bërë një njoftim sa më i mirë ka shkruar Avdulla Ismajli./rajonipress/