Ndahet nga jeta ish drejtori i spitalit Nisret Hajrullahu

Gjilan – Lajmin për vdekjen e dr. Nisret Hajrullahut e kanë konfirmuar miqtë dhe shokët e tij përmes rrjeteve sociale.

Postimi i Xhemajl Salihut

Lamtumirë shok i dashur!
Na paske lënë pa lamtumirën e fundit dr.Nisret.
Edhe pse e lam që nesër të takohemi, Zoti të deshti me shumë.
Do t`i ruaj kujtimet e shumta dhe të mira gjithmonë.
Zoti të shpërbleftë me të mirat e tij!

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS