Uji Dea

Ndahet nga jeta gazetari dhe publicisti Hasan Bunjaku

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Gjilan – I njoftojmë familjarët, miqtë e dashamirët se sot ndërroi jetë familjari ynë i dashur Hasan Bunjaku. Varrimi bëhet nesër në Gjilan thuhet në njoftimin e familjes Bunjaku.

Uji Dea

Për kohën e varrimit ju njoftojmë në ndërkohë.
Hasan Bunjaku gazetar shumëvjeçar është lindur në vitin 1944 në Desivojcë të Dardanës./rajonipress/