Mobi Casa

Myrtooo Uzuni shënon për Granadan në ndeshjen e sezonit

/ 1 minutë lexim

Skuadra e Granadas ka shënuar golin e parë ndaj Leganes në ndeshjen e fundit të këtij sezoni.

Golin për 1-0 e shënoi sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Myrto Uzuni në minutën e 43’të.

Fidanishtja

Uzuni shënoi një gol tejet të bukur dhe në rast se skuadra e tij fiton sonte, siguron pjesëmarrjen në La Liga sezonin e ri.

Ky ishte goli i 23-të i Uzunit këtë sezon në La Liga 2.