Mustafa uron Vitin e Ri: Ta gjejmë rrugën për të mirën e përbashkët e të na prijë arsyeja

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, që më 2017 iu desh të lë në gjysmë mandatin e kryeministrit të vendit, ka uruar për vitin e ri.

Mustafa ka thënë se dëshiron që të urojë që të gjendet rruga për të mirën e përbashkët, e që në këtë rrugë të prijë arsyeja.

“Qytetarë të dashur, viti 2018 do të jetë ndër vitet më sfiduese për Kosovën dhe qytetarët e saj. Uroj të gjejmë rrugën tonë më të mirë të përbashkët e të na prinë arsyeja! Të jemi të lumtur të gjithë ne!”, ka thënë Isa Mustafa.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).