Mustafa: Urime dita e parë e vitit 2015, qeveria që e merituat do punojë për juve

Kryeministri Isa Mustafa, ka uruar qytetarët e Kosovës për ditën e parë të vitit 2015.

Nëpërmjet një mesazhi në Facebook, Mustafa thotë se “Qeveria që e keni merituar do të punojë për juve”.

Mesazhi i plotë i Mustafës në Facebook:

Urime dita e parë e vitin 2015. Karvani ecë, ndryshimet do te ndodhin. Qeveria që ju e keni merituar do të punojë për juve. Do të na lumturojë bashkërisht një vend pune më shumë, fytyra e qeshur e fëmijut e rehatia e pensionistit. Qofshi me jetë të gjatë! IM

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).