Mustafa: Gjilani është i sigurtë dhe me dinjitet vetëm me PDK dhe me projektin e saj

Gjilan – Do t`i takojmë të gjithë pa dallim. Edhe anëtarët tanë, edhe ish anëtarët, edhe simpatizantët, edhe ata të subjekteve tjera, edhe të hatruarit, edhe militantët… U tha nga të pranishmit që vetëm me PDK Gjilani është i sigurtë dhe qytetarit i kthehet komuna në duartë e tij ka shkruar Qemajl Mustafa.

Postimi i plotë i Qemajl Mustafës

Takim pune me kryesinë e nëndegës së Mireshit. Ju dhashë udhëzimet për punë me qytetarët dhe u morëm vesh që ta rrisim shpejtë numrin e aktivistëve të nëndegës. E mora premtimin e sinqertë të anëtarëve të kryesisë dhe të tjerëve që ishin prezentë për angazhi maksimal deri në fitoren e sigurtë të PDK në Gjilan dhe në Kosovë.

Do t`i takojmë të gjithë pa dallim. Edhe anëtarët tanë, edhe ish anëtarët, edhe simpatizantët, edhe ata të subjekteve tjera, edhe të hatruarit, edhe militantët…
U tha nga të pranishmit që vetëm me PDK Gjilani është i sigurtë dhe qytetarit i kthehet komuna në duartë e tij ka shkruar Qemajl Mustafa./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).