Mustafa: Do ta bëjmë PDK fituese në Gjilan dhe kudo tjetër

Gjilan – Dega e PDK-së në Gjilan ka vazhduar me funksionimin e shtabeve zgjedhore nëpër nëndegët e saja ndërsa Qemajl Mustafa kryetar i saj ka thënë se me këtë strukturë të mirë që ka PDK-ja në Gjilan do e bëjmë fituese jo vetëm në Gjilan, por kudo tjetër.

Postimi i plotë i Qemajl Mustafës

Takime me nëndegët IX dhe X (Dardania) në funksion të ndërtimit të shtabeve zgjedhore të tyre. I falënderoj dhe i përgëzoj të gjithë aktivistët e këtyre nëndegëve për vullnetin dhe gatishmërinë për ta bërë PDK-në fituese në këtë rajon të komunës dhe kudo tjetër në Gjilan.

Një mirënjohje e veçantë për bashkëpunimin e mirë në mes të kryetarëve të tanishëm dhe kryetarëve nga mandatet e kaluara Abdylatif Latifi, Reshat Behluli, Hevzi Jerliu dhe Perparim Poroshtica. Ju lumtë. Vazhdojmë përpara. Suksese bashkë ka shkruar Mustafa./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).