Musliu: Dobrosini është dhe do të mbetet në prioritetet e mia gjatë gjithë veprimtarisë sime politike

Gjilan – Për këtë, si zv/Kryetar i Komunës, ku inspektova punimet e rregullimit të tre rrugëve të cilat shumë shpejtë do të përfundojnë, e Dobrosinit do t’ia ndryshojnë pamjen ndërsa banorëve do t’ia lehtësojnë jetesën në këtë vend ka shkruar Shqiprim Musliu.

Postimi i plote i Shqiprim Musliut

Sot vizitova fshatin Dobrosin, vendi nga ku filloi rezistenca dhe fryma e lirisë për shqiptarët e Kosovës Lindore.

Dobrosini është dhe do të mbetet në prioritetet e mia gjatë gjithë veprimtarisë sime politike.
Për këtë, si zv/Kryetar i Komunës, ku inspektova punimet e rregullimit të tre rrugëve të cilat shumë shpejtë do të përfundojnë, e Dobrosinit do t’ia ndryshojnë pamjen ndërsa banorëve do t’ia lehtësojnë jetesën në këtë vend.

Banorëve të Dobrosinit ju zotova se do të bëjmë gjithçka që është e mundur për një jetë më të mirë për ta./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).